Dne 29. 5. 2021 se koná úžasná akce Na Sněžku pro trojčátka. Celou akci pořádá Nadační fond Kateřiny Klasnové a Jaroslava Petrouše – KlaPeTo. Jedná se již o 9. ročník této krásné charitativní akce a letošní tváří jsou naše krásné holčičky.

Nadační fond KlaPeTo si stanovil úžasný cíl – vybrat díky této akci pro holčičky 250 tis. Kč na 14-ti denní neurorehabilitační pobyt. V loňském roce výstup vynesl 1,4 mil. Kč a pomohl téměř 40 dětem s handicapem.

Na výstup se hrozně moc těšíme a poctivě trénujeme. Dali jsme si i my cíl – vynést holčičky na Sněžku v krosničkách na zádech 🙂

Tímto bychom chtěli ještě jednou poděkovat za zapůjčení krosniček, Měli jsme možnost si vyzkoušet několik typů, a zjistit tak, která krosna by byla pro holčičky nejvíce vhodná, aby výstup zvládly.

 

Celou akci můžete podpořit zasláním penízků na transparentní účet nebo zakoupením benefičního trička – vše na těchto stránkách:

http://www.klapeto.eu/

My moc děkujeme Dáši B. za trička vyrobená na míru pro naše malinkaté holčičky s úžasným klapeťáckým obrázkem, se jmény holčiček a našimi webovými stránkami.

 

Oficiální videopozvánku od Jaroslava Petrouše a od nás můžete nalézt zde:

Zdroj: https://www.facebook.com/klapeto.eu/

Tak co, kdo s námi zdolá Sněžku???

Těšíme se na vás na všechny 29. 5. 2021 v Peci pod Sněžkou v 9:00 hod. Handicapovaní v 10:00 u kapličky v Obřím dole.

Podobné příspěvky