Pokojíček pro holčičky

Přátelé,

pokud jste nás sledovali už dříve, než jsme vytvořili webové stránky a facebook, tak určitě víte, že jsme letos započali přístavbu naší části rodinného domku 2+1, ve kterém bydlíme, zejména však pokojíčku pro holčičky, který nám moc chybí. Ačkoliv máme na dům hypotéku, asi jako každý jiný, tak je třeba podoktnout, že ve chvíli, kdy jsme si ji brali, tak jsme netušili, jak moc bude stavba rozsáhlá skrz handicap holčiček.

Rádi bychom touto cestou poděkovali KIWANIS KLUBU SLOVÁCKO, protože kdyby ne jich, stavbu bychom kvůli velmi časově náročnému programu holčiček nezvládli. A už vůbec ne tak rychle a finanční prostředky by nám také nestačily. Co pro nás všechno udělali? Sehnali nám sponzory, domluvili různé slevy, podporovali nás psychicky a vždy se nám snažili s každou záludností, která se objevila, pomoci. A nejsou jediní, kteří nám pomohli. Děkujeme kamarádům, přátelům, rodině i známým, kteří nám pomohli s bouráním, odvozem suti a se stavbou samotnou a stále nám pomáhají!!!

Moc rádi bychom také poděkovali firmám, které nám vyšly vstříc. Nejmenovaná projekční kancelář, která nám přístavbu navrhla, Betonárna CEMEX Kunovice, KM BETA, Tradix, Dekro Bzenec, Pila Kunovice, Izolace Malina, Thermont, JIMI-Tore, Kudielka, Nodis interiors, a další.

Momentálně jsme ve fázi dokončovacích prací. Ještě čekáme na podrobný projekt samotného pokojíčku a pak nás čeká poslední nákladná část – speciální vybavení pokojíčku dle potřeb holčiček. Snad během příštího roku všechno zvládneme.

JEŠTĚ JEDNOU MOC DĚKUJEME VŠEM!!! BEZ VÁS BYCHOM TO NEZVLÁDLI…

 

 

 

MISE TROJČÁTKA

Od 3. prosince do 23. prosince 2019 probíhá benefiční akce pro holčičky nazvaná:

„MISE TROJČÁTKA“,

kterou pořádá Benefice Slováckého léta.

Chcete udělat radost svým dětem na Vánoce a zároveň podpořit naše handicapované trojčátka?

Kupte 3 benefiční plyšáky za 333 Kč pro tři sestřičky. Tři krásní plyšáci Vám budou zabaleny do praktické plechové krabičky. 100 % Vašeho daru poputuje přímo na náš účet.

Zakoupit je můžete na https://www.slovackeleto.cz/produkt/3-plysaci-v-krabici-mise-trojcatka/

DĚKUJEME VŠEM ZA PODPORU!!!

 

Prosíme o sdílení na našem facebooku:

https://www.facebook.com/trojcatka.cz/

 
 

Rehabilitujeme v ADELI Medical Center

Zdravíme všechny z rehabilitačního pobytu z Piešťan Jsme tu díky vám!!! První týden mají holčičky úspěšně za sebou. Celý týden tvrdě makaly. Program mají velmi nabitý a náročný, ale razíme heslo „S úsměvem jde všechno líp“ 😀

Bohužel Amálka a Žofinka nám trošku onemocněly, tak budeme doufat, že je přes víkend dáme dohromady, aby příští týden ještě zvládly a udělaly co největší pokroky.

Výtěžek z Šumické boty alias Běh pro život

V září jsme vás lákali na 3. ročník Šumické boty alias Běh pro život jehož výtěžek měl být věnovaný našim holčičkám a Vojtíškovi z Bojkovic.Co se Besedníkům podařilo? Uspořádat úžasný závod, naplánovat nádherou trasu, oslovit spoustu sponzorů, sehnat hooodně dobrovolníků a nalákat mnoho běžců i neběžců. A co je úplná pecka – vybrat rekordních 149 426 Kč pro 4 handicapované děti. Určitě to stálo mnoho úsilí, času a možná i nervů. Moc si vážíme vaší pomoci. Dali jste nám naději v další brzký neurorehabilitační pobyt, který holčičkám moc pomáhá!!! Jste úžasní!!! Obrovský dík ❤️A❤️V❤️Ž❤️

Velký dík DJs 4 Charity!!!

Ve dnech 16. – 17. 8. proběhl v Hodoníně festival DJs 4 Charity. Je to dvoudenní charitativní festival elektronické hudby a patří k největším festivalům tohoto druhu v ČR. Myšlenka festivalu DJs 4 Charity je spojit umělce, přátele a fanoušky elektronické hudby a díky získaným finančním prostředkům pomoci organizacím pečujícím o děti bez rodičovského zázemí, se zdravotním postižením či s jiným handicapem nebo podporovat útulky pro zvířata v nouzi.

Letošní cíl festivalu byla pro organizátory obrovská výzva – vybrat nejvyšší sumu v historii – 100.000,- Kč a věnovat je Amálkce, Viktorce a Žofince. Věřili byste, že se jim to podařilo? NESKUTEČNÉ!!! DECHBEROUCÍ!!! Obrovský dík patří organizatorům, sponzorům, účinkujícím, všem, kteří přišli, i dalším, kteří se na festivalu podíleli. Otevíráte nám cestu k dalšímu posunu holčiček. Moc to pro nás znamená. DĚKUJEME!!! JSTE ÚŽASNÍÍÍÍ!!!

Abychom nezapomněli – velikánské poděkování patří Hance P., která na nás organizátory upozornila. Hani, MOC DĚKUJEME ♥

Tuto částku bychom rádi použili na další neurorehabilitační pobyt v ADELI Medical Center v Piešťanech, který holčičkám moc pomáhá. Vypadá to, že díky Vám se tam dostaneme snad ještě letos!!!