Ve dnech 16. – 17. 8. proběhl v Hodoníně festival DJs 4 Charity. Je to dvoudenní charitativní festival elektronické hudby a patří k největším festivalům tohoto druhu v ČR. Myšlenka festivalu DJs 4 Charity je spojit umělce, přátele a fanoušky elektronické hudby a díky získaným finančním prostředkům pomoci organizacím pečujícím o děti bez rodičovského zázemí, se zdravotním postižením či s jiným handicapem nebo podporovat útulky pro zvířata v nouzi.

Letošní cíl festivalu byla pro organizátory obrovská výzva – vybrat nejvyšší sumu v historii – 100.000,- Kč a věnovat je Amálkce, Viktorce a Žofince. Věřili byste, že se jim to podařilo? NESKUTEČNÉ!!! DECHBEROUCÍ!!! Obrovský dík patří organizatorům, sponzorům, účinkujícím, všem, kteří přišli, i dalším, kteří se na festivalu podíleli. Otevíráte nám cestu k dalšímu posunu holčiček. Moc to pro nás znamená. DĚKUJEME!!! JSTE ÚŽASNÍÍÍÍ!!!

Abychom nezapomněli – velikánské poděkování patří Hance P., která na nás organizátory upozornila. Hani, MOC DĚKUJEME ♥

Tuto částku bychom rádi použili na další neurorehabilitační pobyt v ADELI Medical Center v Piešťanech, který holčičkám moc pomáhá. Vypadá to, že díky Vám se tam dostaneme snad ještě letos!!! 

 

Podobné příspěvky