Zdravíme z letošního posledního neurorehabilitačního pobytu z Piešťan ❤️ Tentokrát tady jsme tady díky Fitshaker.sk, kteří nám celý pobyt zaplatili 🤩🥰 MOC DEKUJEME❤️❤️❤️ Je úžasné, že můžeme holčičky zase posouvat dopředu.
Holčičky jsou opět neskutečně šikovné 😍 Mají nabitý celodenní rehabilitační program, ale všechno bravurně zvládají 💪 A stíháme i každodenní procházky nebo běhy 😉
 
Předvánoční pobyt se opět neobešel bez rýmy, ale to už holčičky nerozhodí. Žofinka měla nového fyzioterapeuta Kubu a vypadá to, že byla velmi spokojená, vysmátá a pořád skvěle cvičila a pilovala chůzi. U Viktrorky se fyzioterapeutka zaměřila na zpevnění ručiček, aby lezení bylo skutečně po čtyřech s nataženýma rukama. Další velké překvapení po pobytu, Viktorka sama dokáže delší chvilku sedět s oporou o ručičky – další posun. Úžasné!!!! Amálka se učila také správně lézt i chodit s pomocí. Na fyzioterapii byla velmi spokojená, protože i při rehabilitaci může být přece velká sranda  Amálka se posouvá poslední měsíce hlavně mentálně. Začíná pěkně rozumnět. Máme z toho velikánskou radost.

Podobné příspěvky