Přátelé, ti, co nás sledujete, víte, že se celý rok nezastavíme. Myslíme, že jsme letos udělali velký kus práce a jsme na to moc hrdí. Díky sbírce Donio na rehabilitace, díky dalším nadacím, organizacím, firmám a díky Vám, kteří nám přispíváte na náš transparentní účet.
Bohužel jsme ve stejné situaci jako loni. Klademe si otázky – co bude příští rok?. Budeme moci s holčičkama dále pracovat? Posunou se dál? Budeme mít dostatek peněz?
Také nás velmi tíží fakt, že nemáme bezbariérovou koupelnu a toaletu. Holčičky stále všude přenášíme v rukou. Nebudeme lhát, je to velmi velmi náročné a někdy dost vyčerpávající. Proto bychom potřebovali udělat sociální zařízení bezbariérové, aby se holčičky mohly konečně pohybovat s pomocí chodítka/invalidního vozíčku i nás po domě samy.
Také jsme před časem dostali doporučení od lékařů, že jsou naše holčičky vhodnými adeptkami pro léčbu pomocí kmenových budněk, což je léčba, která by mohla holčičky posunout úplně na jinou úroveň. Už nějakou dobu nám to leží v hlavě, protože léčba všechny tři vyjde na více jak milion korun 🙁 Po tom, co jsme slyšeli cenu, tak jsme to vzdali. Ale teď si říkáme….zkusíme to…zkusíme sílu sociálních sítí….
Proto prosím o co největší a nejčastější SDÍLENÍ našeho příspěvku….třeba budou mít holčičky štěstí a přečte si to někdo, kdo by chtěl našim dětem pomoci….
MOC DĚKUJEME ZA PŘÍSPĚVKY I ZA KAŽDÉ SDÍLENÍ

SDÍLET MŮŽETE TAKÉ PŘÍMO ZE STRÁNEK DONIA: https://www.donio.cz/handicapovana-trojcatka


DĚKUJEME ❤❤❤

Hanka a Víťa – rodiče těchto úžasných bojovnicPodobné příspěvky